CrAzY-Sub תרגום איכותי לאנימות

עברנו לבלוג - http://crazy-sub.blogspot.com/
צוות CrAzY-Sub
CrAzY-Sub תרגום איכותי לאנימות

CrAzY-Sub תרגום איכותי לאנימות


הצטרפות לצוות

נושאיםתגובותמחברצפיותהודעה אחרונה
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב  הכרזה:  ~טופס בקשת הצטרפות לצוות~ 0gilcohen425צפה בהודעה האחרונה on Mon May 24, 2010 9:05 pm
by gilcohen
אין הודעות חדשות   בקשת הצטרפות  6typxy276צפה בהודעה האחרונה on Tue Aug 03, 2010 9:58 am
by ????
אין הודעות חדשות   בקשה|הצתרפות לפאנסאב 1danik107239צפה בהודעה האחרונה on Fri Jul 30, 2010 3:20 pm
by KAL-EL
אין הודעות חדשות   בקשה| הצטרפות לצוות 5yotam01268צפה בהודעה האחרונה on Thu Jul 29, 2010 6:34 pm
by KAL-EL
אין הודעות חדשות   בקשה|הצטרפות לקבוצת המתרגמים 8Joker308צפה בהודעה האחרונה on Thu Jul 01, 2010 2:17 pm
by Joker
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב   בקשה | הצטרפות לצוות. 1DarkHeman275צפה בהודעה האחרונה on Sat Jun 12, 2010 1:03 pm
by bsc155
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב   בקשה|הצטרפות לקבוצה 3KAL-EL273צפה בהודעה האחרונה on Tue Jun 08, 2010 4:01 pm
by gilcohen
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב   בקשה/ הצטרפות לקבוצה 1eli217285צפה בהודעה האחרונה on Sat Jun 05, 2010 8:42 pm
by gilcohen
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב   בקשה|הצטרפות לקבוצה 1Stream282צפה בהודעה האחרונה on Mon May 31, 2010 4:04 pm
by gilcohen
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב   הצטרפות לצוות 

בלהבלהבלה

3Ahikam308צפה בהודעה האחרונה on Sun May 30, 2010 6:55 pm
by gilcohen
אחראי
אחראים
Permissions in this forum:
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה

משתמשים המדפדפים בפורום זה: 0 רשומים, 0 חבויים ו אורח אחד

משתמשים רשומים: אין


  • הודעות חדשות הודעות חדשות
  • אין הודעות חדשות אין הודעות חדשות
  • יש הודעות חדשות [ פופולארי ] יש הודעות חדשות [ פופולארי ]
  • אין הודעות חדשות [ פופולארי ] אין הודעות חדשות [ פופולארי ]
  • יש הודעות חדשות [ נעול ] יש הודעות חדשות [ נעול ]
  • אין הודעות חדשות [ נעול ] אין הודעות חדשות [ נעול ]
  • הכרזה הכרזה
  • דביק דביק
  • Global announcement Global announcement
השעה עכשיו היא Sun Sep 24, 2017 4:09 pm