CrAzY-Sub תרגום איכותי לאנימות

עברנו לבלוג - http://crazy-sub.blogspot.com/
צוות CrAzY-Sub
CrAzY-Sub תרגום איכותי לאנימות

CrAzY-Sub תרגום איכותי לאנימות


הצטרפות לצוות

נושאיםתגובותמחברצפיותהודעה אחרונה
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב  הכרזה:  ~טופס בקשת הצטרפות לצוות~ 0gilcohen421צפה בהודעה האחרונה on Mon May 24, 2010 9:05 pm
by gilcohen
אין הודעות חדשות  דביק:  הודעה.... 18gilcohen910צפה בהודעה האחרונה on Sun Sep 26, 2010 5:20 pm
by omer
אין הודעות חדשות   בקשה| הצטרפות לצוות 0omer261צפה בהודעה האחרונה on Wed Sep 22, 2010 4:11 pm
by omer
אין הודעות חדשות   בקשת הצטרפות 1Rony1321282צפה בהודעה האחרונה on Wed Sep 22, 2010 12:45 am
by Grass_Man
אין הודעות חדשות   צריכים עזרה עם העיצוב ?.... 

צריכים עזרה עם העיצוב ?.....

2מיכאל300צפה בהודעה האחרונה on Fri Sep 03, 2010 5:28 pm
by מיכאל
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב   למה השינוים?? 1marcaman261צפה בהודעה האחרונה on Wed Sep 01, 2010 1:14 pm
by Grass_Man
אין הודעות חדשות    בקשה| הצטרפות לצוות 5SuperLol316צפה בהודעה האחרונה on Tue Aug 31, 2010 5:23 pm
by bella17
אין הודעות חדשות   הצטרפות לצוות 1kakashi291צפה בהודעה האחרונה on Thu Aug 26, 2010 10:42 am
by gilcohen
אין הודעות חדשות   בקשה| הצטרפות למתרגמים 4Grass_Man349צפה בהודעה האחרונה on Fri Aug 20, 2010 1:49 pm
by Grass_Man
אין הודעות חדשות   בקשה| הצתרפות לפאנסאב. 6ג'יין325צפה בהודעה האחרונה on Sun Aug 15, 2010 2:08 am
by gilcohen
נושא זה נעול ואתה לא יכול לערוך הודעות או להגיב   בקשת הצטרפות 3ninisan274צפה בהודעה האחרונה on Wed Aug 04, 2010 3:42 pm
by ????
אחראי
אחראים
Permissions in this forum:
אתה לא יכול לפרסם נושאים חדשים בפורום זה
אתה לא יכול להגיב לנושאים בפורום זה

משתמשים המדפדפים בפורום זה: 0 רשומים, 0 חבויים ו אורח אחד

משתמשים רשומים: אין


  • הודעות חדשות הודעות חדשות
  • אין הודעות חדשות אין הודעות חדשות
  • יש הודעות חדשות [ פופולארי ] יש הודעות חדשות [ פופולארי ]
  • אין הודעות חדשות [ פופולארי ] אין הודעות חדשות [ פופולארי ]
  • יש הודעות חדשות [ נעול ] יש הודעות חדשות [ נעול ]
  • אין הודעות חדשות [ נעול ] אין הודעות חדשות [ נעול ]
  • הכרזה הכרזה
  • דביק דביק
  • Global announcement Global announcement
השעה עכשיו היא Tue Jul 25, 2017 8:49 pm